15 lutego 2020r. reprezentacja piłkarzy ręcznych naszej szkoły w nagrodę za zdobycie piąty raz z rzędu Mistrzostwa Powiatu, wybrała się na mecz  EHF Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami PGE VIVE KielceFC PORTO Sofarma.

Mecz w grupie B zapowiadał się bardzo ciekawie bowiem w pierwszej rundzie zawodnicy Talanta Dusjshebaeva przegrali na wyjeździe 30:33. Tym razem po sześćdziesięciu minutach twardej walki z FC Porto Sofarma drużyna PGE VIVE Kielce wygrała mecz 12. kolejki Ligi Mistrzów 30:25.Pierwsza połowa zakończyła się remisem ale w drugiej części spotkania kielczanie szybko wypracowali sobie kilkubramkową przewagę, którą obronili do końcowego gwizdka.

Eksperci EHF docenili fantastyczne występy Andreasa Wolffa i Alexa Dujshebaeva wybierając ich do Najlepszej Siódemki 12 kolejki Ligi Mistrzów.

Wyjazd na mecz zorganizował Krzysztof Zbylut przy aprobacie Dyrekcji ZST w Jaśle.