W dniu 06 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle odbył się XVIII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Starosty Jasielskiego.

W rywalizacji brało udział 22 drużyny , które rozgrywały spotkania w dwóch „koszykach” systemem pucharowym.

Po całodniowych zmaganiach do finału turnieju dotarły drużyny reprezentujące klasę 2Tc (technik informatyk) oraz 4Td (technik elektryk/technik pojazdów samochodowych).

Po zaciętym boju zwycięzcą turnieju została reprezentacja 2Tc pokonując 4Td (4:3).

III miejsce wywalczyła drużyna 1PTd (technik mechanik) wygrywając z drużyną 3Em (Elektromechanik) (5:0).

Zwycięzca turnieju - drużyna 2Tc

2 miejsce - zespół 4Td

3 miejsce - drużyna 1Ptd

Najlepszym zawodnikiem, a zarazem „Królem Strzelców” został Przemysław Musiał uczeń klasy 4Td zdobywając 11 bramek, a najlepszym bramkarzem turnieju został Jakub Machowski z klasy 2Tc.

Król Strzelców turnieju - Przemysław Musiał (4Td)

Najlepszy bramkarz turnieju - Jakub Machowski (2Tc)

Na zakończenie turnieju dyrektor ZST Pan Grzegorz Zięba oraz prezes Stowarzyszenia ZSTechnicznych Pani Agnieszka Przywara-Szumiec wręczyli atrakcyjne nagrody oraz wyróżnienia indywidualne.

Organizatorami i sędziami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego ZST w Jaśle –Piotr Czerkowicz, Krzysztof Zbylut, Łukasz Książkiewicz, Grzegorz Lenar, przy współpracy Pani Agnieszki Pec i Pani Agnieszki Przywary-Szumiec ze Stowarzyszenia ZSTechnicznych oraz Starosty Jasielskiego Pana Adama Pawlusia.

Celem organizacji turnieju jest popularyzacja piłki nożnej halowej oraz zachęcenie młodzieży do współzawodnictwa sportowego.

Sponsorami turnieju byli: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Stowarzyszenie ZSTechnicznych w Jaśle.

Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji z zawodów.